Haber

AK Parti Ankara Milletvekili adayı Karaaslan: Kılıçdaroğlu kaybedecek

Gölbaşı’nda 1’inci bölge muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle görüşme için gelen Karaaslan, yarın yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin tarihi bir öneme sahip olduğunu söyledi.

Türkiye’nin yükseliş dönemine hazır olduğunu belirten AK Partili Karaaslan, “14 Mayıs’ta bu millet terör yandaşlarına taviz vermeyecek, yerlisi, yerlisi olmayan kazanacaktır. Biz bu millete her zaman güvendik, onların desteğini almak için yılmadan çalıştık. 15 Mayıs sabahı bambaşka bir Türkiye’ye uyanacağız. Buna yürekten inanıyorum. Yenilgiyi erdem haline getiren 7’ler tablosunun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Kandil, FETÖ ve HDP’nin takviyelerine rağmen yine kaybedecek. Bunu söylemiyorum. Şehit anneleri, eşleri ve çocukları bunu söylüyor. Vatanseverler ve vatanseverler böyle söylüyor.” değerlendirmesini yaptı.

Karaaslan, programa katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili adayı Jülide Sarıeroğlu’na, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e, milletvekili adaylarına, örgüt üyelerine, muhtarlara ve STK temsilcilerine teşekkür ederek sözlerini tamamladı. .

divrigiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu