Yaşam

Mehmet Aslantuğ’dan tek celsede boşanan Arzum Onan konuştu: Ayrılık için bir sebep yok.

dergi Dizinin örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, 29 Mayıs’ta tek celsede boşandı. Marie Claire dergisine kapak olan Arzum Onan boşanma sürecini anlattı.

“Boşanma sürecinin gerekçesi yok”

Ayrılık kararının açıklanması için bir sebep olmadığını söyleyen Arzum Onan, “Aslında hiçbir zaman mükemmel bir çift olma ya da görünme iddiamız olmadı. Üstelik birçok kez örnek bir çift olarak gösterilmenin sorumluluğunu bile hissettik. Boşanma sürecinin kelimelerle anlatılacak hiçbir sebebi ve gerekçesi yok” diyen Can, “Oğlumuz Can’ı ve birlikte geçirdiğimiz 30 yılı düşünerek, geride sevgiyi kırmadan, incitmeden, korumadan bir hikaye bırakmaya karar verdik. Bu durum birbirimize verdiğimiz değeri ve sevgiyi asla değiştirmeyecek” dedi.

MEHMET ASLANTUĞ: SON 6 AYDIR AYRIYIZ

Eski eşi ve oğluyla yıllar önce aldığı bir pozu Instagram hesabından paylaşan Mehmet Aslantuğ, 1 yıldır evliliklerinde sorun yaşadıklarını, 6 ay önce de evleri ayırdıklarını itiraf etti. Oyuncu kısa sürede sildiği paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Bu mesaj gönül verenlere bir borçtur, kiralık gönüllerle hiç ilgisi yok. Ben bir eylül çocuğuyum;( 4 Mayıs 1994) Duygu göçüne başlayalı aşağı yukarı bir yıl oldu ve o göçte ‘Mayıs’ın da payı oldu mu bilmiyorum. Son altı aydır barınma konusunda farklıyız. Zaman tersine döndü ve mahkemenin ayrılık kararı yine bir Mayıs sabahına denk geldi.

“KEŞKE KİMSENİN YAŞAMAK ZORUNDA KALMAYMASINI İSTİYORUM”

“Neyse… Ayın günahını daha fazla çekmek istemiyorum çünkü 19 Mayıs’ın silinmez mirası kalbimde mühürlendi. Bu vesileyle iletmek istediklerim yine bir ‘ağabey’ nasihati değil, kaptan:sevginin yanındayken el ele tutuşmak kolay.ve tutunmak…kaybettiğinde el vermeye çalış.yani o bunaltıcı duyguda bile ‘el ele’ olmayı kastediyorum. omuz silkmek yerine. , yerçekiminin kaldırıldığını hissedeceksiniz! Umarım kimse yaşamak zorunda kalmaz.”

haberergani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu