Haber

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran: Nevşehir Kazanır, Türkiye Kazanır

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Cumhurbaşkanlığı 2. Çeşit Seçimleri için sandık başına giden tüm Nevşehirlilere teşekkür ederek, “Nevşehir kazandı, Türkiye kazandı. Şehrimiz ve ülkemiz için Türk Yüzyılı başlıyor.” söz konusu.

İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, seçimlerin ardından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı binası önünde toplanan Nevşehirlileri selamladı. Savran burada yaptığı konuşmada Nevşehir halkına teşekkür etti.

Başkan Savran yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“21 yıldır bu ülkeyi yöneten dünya liderine bu ülkeyi bir beş yıl daha emanet eden tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyorum.

Bu yolda çok çalıştık, çok uğraştık ama en büyük payınız sizlersiniz. Her iki seçimde de yılmadan sandık başına giderek Cumhurbaşkanımızı ve Cumhur İttifakını bu ülkenin başına geçiren, çelik iradesini sandığa yansıtan sizler alkışın en büyüğünü hak ediyorsunuz.

Bu seçim sürecinde Cumhurbaşkanımız ‘Biz kazanacağız, Türkiye kazanacak’ dedi. Şimdi biz kazandık, Türkiye kazandı, Nevşehir kazandı.

Bundan sonra 5 yıl boyunca hem Türk Milletinin hem de tüm Nevşehir’in Türk Yüzyılı başlar. Çok keyifli günler görmeyi hepiniz hak ediyorsunuz ve bu keyifli günleri hep birlikte göreceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

serinhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu